بازاریابی ایمیلی

لیست ایمیل مخاطبانتان را گسترش بدهید، با آن ها در ارتباط باشید و مشتریان جدید بسازید.
marketing724-email marketing

91% از مشتریان حداقل یک بار در روز ایمیل خود را چک می کنند.

ExactTarget

کمپین های بازاریابی ایمیلی متمرکز بر فعالیت های دیجیتال مارکتینگ که به طور خاص برای برند شما طراحی شده‌اند یکی از بهترین راه‌حل‌های بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار‌های B۲B است.

هر کمپین بازاریابی ایمیلی باید با طراحی و راه اندازی اتوماسیون ایمیل آغاز شود؛ علاوه بر این، سگمنت بندی مخاطبان در هر کمپین باید به گونه ای انجام شود که پیام صحیح و مرتبط به هر گروه از مخاطبان، سرنخ های بازاریابی، مشتریان بالقوه و مشتریان در هر مرحله از چرخه خرید ارسال شود.

به عنوان مثال، ایمیل های تبادلی و تعاملی برای مخاطبانی که در اولین مرحله از سفر مشتری قرار دارند باید ارسال شوند؛ ارسال ایمیل‌های شخصی سازی شده برای مشتریان هنگامی که فعالیتی بخصوص در سایت شما انجام می دهند مانند ثبت نام در سایت یا عضویت در خبرنامه یا خرید و یا …

اگر کسب و کاری تبلیغات و بازاریابی خود را از طریق ایمیل مارکتینگ انجام دهد، مصرف کنندگانی که ایمیل ها را دریافت می کنند، 138% بیشتر از آن هایی که ایمیل تبلیغاتی دریافت نمی کنند، وقت و هزینه خود را صرف آن کسب و کار می کنند.

Convince and Convert

رویکردهای ما در بازاریابی ایمیلی:

جمع آوری ایمیل

جمع‌آوری ایمیل‌ها و ایجاد فهرست مشتریان بالقوه از طریق طراحی مناسب CTA و صفحات فرود و نظارت بر عملکرد هر یک موجب می شود که هیچ  سرنخ بازاریابی را ازدست ندهیم، آنان جمع آوری و تغذیه اطلاعاتی می شوند.

اتوماسیون ایمیل

متخصصین بازاریابی ایمیلی تیم ما، با مهارت و با اجرای دقیق فعالیت‌های استراتژیک مبتنی بر داده در بستر اتوماسیون ایمیل، (برای اجرای کمپین های بازاریابی ایمیلی)، مشتریان را به پایین قیف فروش هدایت می کنند.

سنجش عملکرد

با سگمنت بندی مخاطبان، کنترل و بررسی معیارهای سنجش عملکرد تعریف شده برای هر کمپین می توان موفقیت عملکرد را آزمود و در هر قدم تصمیمات آگاهانه ای با تکیه بر اطلاعات بدست آمده از دنیای واقعی گرفت.

جلب نظر کاربران

با بازدیدکنندگان و مشتریان احتمالی جدید همواره در تماس باشید. ارسال ایمیل‌های استراتژیک بر اساس آگاهی‌دهی از کسب و کار شما و جلب نظر مخاطبان در موفقیت تلاش‌های آتی بازاریابی مفید خواهد بود.

ساخت اتوماسیون بازاریابی ایمیلی

رایگان تا 25 آذرماه

question