Paid Search

marketing724-paid search

Paid search  پیام مورد نظر شما را در هر فاز برنامه بازاریابی دیجیتال به مخاطبان خاص و هدفگذاری شده مورد نظر می رساند و بدین طریق با استفاده از یک راهکار با قابلیت سفارشی سازی، سرنخ های بازاریابی و مشتریان با کیفیت بیشتری جذب فعالیت های آنلاین خود خواهید کرد.

تبلیغات دیجیتال (Paid Search – Paid Media) میزان بازدید، هدایت و دستیابی مخاطبان و همچنین تعامل مخاطبان و مشتریان کسب و کارتان را افزایش می دهد، در هر مرحله از فعالیت های بازاریابی دیجیتال که باشید؛ چه در فاز پروموت محتوا باشید یا در حال تلاش برای رسیدن به یک هدف فروش خاص و …

در ارتباط با اثرگذاری تبلیغات دیجیتال گفته میشود با تبلیغات دیجیتال و paid search به مخاطبینی دست خواهید یافت که حتی نمی‌دانستید که مخاطب کسب و کار شما هستند!

93% از تجربه های آنلاین از موتورهای جستجو آغاز می شود.

CMO, 2014

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) بخش مهمی از تبلیغات آنلاین و اقدامات paid search است که با نمایش نام و پیام برند شما در میان 5 نتیجه برتر جستجو، به صورت غیر ارگانیک و برای اهداف خاص انجام می شود.

یک استراتژی یکپارچه بازاریابی موتورهای جستجو (SEM)  برای موفقیت برنامه بازاریابی دیجیتال شما ضروری بنظر می رسد. این استراتژی یکپارچه بایستی با استراتژی بازاریابی محتوا، استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین استراتژی سئو کسب و کار آنلاین شما ادغام شود.

ما می‌توانیم با شناخت کافی از کسب و کار شما و دانش بازاریابی دیجیتال، بهترین رویکرد برای رسیدن به اهداف بازاریابی آنلاین را در حالی که با استراتژی کلی بازاریابی کسب و کار شما همسو باشد، تعریف و تدوین کنیم.

رویکردهای ما در :Paid Search

استراتژی

ما استراتژی کمپین های SEM بر روی موتورهای جستجومختلف و پلتفرم هایی مانند Google Adwords, Bing Ads, YouTube تعریف و پی ریزی می کنیم. علاوه بر این اهداف کمپین و میزان بازخورد و نرخ تبدیل و دیگر معیارهای اندازه گیری در گوگل آنالیتیکس و دیگر ابزارها تعریف می شوند.

تحقیقات کلمات کلیدی

همه چیز با جستجوی کلمات کلیدی مناسب، پر تکرار و کم هزینه شروع می شود. ما با شناخت کسب و کار شما و با توجه به استراتژی و اهداف کمپین ها کلمات کلیدی مناسب را پیشنهاد می دهیم؛ کلماتی که مشتریان شما به طور مرتب از آن برای پیدا کردن کسب‌وکار شما استفاده می‌کنند.

A/B Testing

تیم copywriting دیجیتال ما یک نسخه جذاب دیگر از متن تبلیغات SEM شما را با رعایت همان هدف گیری ها و همان پیام مورد نظر برندتان در کمپین بازنویسی می کند، و CTA مناسب در معرض ترافیک قرار می دهد. و بدین طریق آزمون A/B تست برای دستیابی به بهترین نتیجه اجرا می شود.

آنالیز و ابزارها

به طور مثال campaign conversion tracking  در دشبورد Google Analytics  و دیگر third-party tool ها برای مانیتور کردن اقدامات  و نتایج راه اندازی می شوند. داده ها و نتایج بدست آمده از ابزارهای مختلف جهت بهینه سازی اقدامات به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند

چقدر باید برای "گوگل ادوردز" هزینه کنم؟

محاسبه قیمت

مقالات اخیر