بازاریابی موتورهای جستجو

marketing724-paid search

تبلیغات در موتورهای جستجو یا Paid search که نوعی از تبلیغات پرداخت به‌ازای هر کلیک محسوب می‌شود، پیام مورد نظر شما را در هر فاز برنامه بازاریابی دیجیتال به مخاطبان خاص و هدف‌گذاری شده موردنظر می‌رساند. به‌این‌ترتیب، با استفاده از یک راهکار با قابلیت سفارشی‌سازی، لیدها و مشتریان بیشتری را جذب فعالیت‌های آنلاین خود خواهید کرد.

تبلیغات آنلاین از نوع پرداخت به موتورهای جستجو Paid Search – Paid Media میزان بازدید، هدایت و دستیابی مخاطبان و همچنین تعامل مخاطبان و مشتریان کسب‌وکارتان را افزایش می‌دهد. در هر مرحله از فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال که باشید، چه در فاز ارائه‌ی محتوا و چه در حال تلاش برای رسیدن به یک هدف فروش خاص، می‌توانید با کمک تبلیغات کلیکی از ترافیک بالاتری بهره‌مند شوید.

در ارتباط با اثرگذاری تبلیغات آنلاین پرداخت به موتورهای جستجو و پرداخت به‌ازای هر کلیک گفته می‌شود که از این طریق به مخاطبینی دست خواهید یافت که حتی نمی‌دانستید مخاطب کسب‌وکار شما هستند. آن‌ها نیز تا پیش از این از وجود شما بی‌اطلاع بودند. بنابراین تلفیق این روش با سئو و روش‌های دیگر بازاریابی آنلاین، درنهایت می‌تواند مسیر خوبی را برای کسب‌وکارتان رقم بزند.

93% از تجربه های آنلاین از موتورهای جستجو آغاز می شود.

منبع: CMO, 2014

بازاریابی موتورهای جستجو SEM زیرمجموعه‌ی مهمی از تبلیغات آنلاین از نوع پرداخت به‌ازای هر کلیک PPC است که با نمایش نام و پیام برند شما در میان ۵ نتیجه برتر جستجو به‌صورت غیر ارگانیک و برای اهداف خاص انجام می شود. در این روش با خرید تبلیغ روی موتورهای جستجو، از موتور جستجویی مانند گوگل می‌خواهیم که لینک وب‌سایتمان را در نتایج اول جستجو نمایش دهد. به‌این‌ترتیب با افزایش کلیک روی لینک ازاین‌طریق، نرخ ترافیک سایت را بالا می‌بریم.

یک استراتژی یکپارچه بازاریابی موتورهای جستجو برای موفقیت برنامه بازاریابی دیجیتال شما ضروری به‌نظر می رسد. این استراتژی یکپارچه بایستی با استراتژی بازاریابی محتوا و استراتژی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و استراتژی سئو کسب‌وکار آنلاین شما ادغام شود.

ما در مارکتینگ ۷۲۴ با شناخت کافی از کسب‌و‌کار شما و دانش بازاریابی دیجیتال، که بعد از گپ و گفت کافی با شما یا پرکردن کامل و دقیق فرم درخواست پروپوزال حاصل می‌شود، بهترین رویکرد برای رسیدن به اهداف بازاریابی آنلاین را مختص کسب‌وکارتان تعریف و تدوین می‌کنیم. به‌صورتی‌که با استراتژی کلی بازاریابی کسب و کار شما هم‌راستا و همسو باشد.

خدمات بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) در مارکتینگ 724

اجرای کمپین
اجرای A/B Testing
مانیتورینگ
آنالیز و ابزارها

تدوین استراتژی
تحقیقات کلمات کلیدی
تعیین شاخص های عملکرد
طراحی کمپین

چقدر باید برای "گوگل ادوردز" هزینه کنم؟

محاسبه قیمت

مقالات اخیر

question