مشاوره، برنامه ریزی و تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال

به همفکری نیاز دارید؟ در برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی کنارتان هستیم.
marketing724-digital marketing planning

سرویس مشاوره، برنامه ریزی و تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال ما سعی در برآوردن مقدمات و اجرای فاز صفر بازاریابی دیجیتال دارد.

خوشبختانه حوزه تکنولوژی های وب و پیچیدگی های آن در زمینه ابزارها و زیرساختهای در دسترس برای کسب و کارها پیشرفت یکپارچه ای داشته است.

حال سوال این است چگونه صاحب یک کسب و کار میداند یا میتواند تشخیص دهد که کدام زیرساخت و کدام ابزار برای کسب و کار و بازار هدف وی مناسب خواهد بود؟و از آن مهمتر چطور می تواند از آن ابزارها و زیرساخت ها به صورت کارآمد و پربازده استفاده کند.

هر اقدام ما در فضای آنلاین باید یک هدف واضح را دنبال کند.

منبع: smekdigital, 2018

بیشتر صاحبین کسب و کارها از ما می پرسند، چرا من به یک استراتژی بازاریابی دیجیتال احتیاج دارم؟

 جواب ساده است؛ هر اقدام آنلاین ما در حوزه کسب و کار باید یک هدف واضح و روشن داشته باشد.

بنابراین باید بتوان اهداف و راه رسیدن به آنها را خیلی شفاف تعریف کرد، استراتژی، نقشه راه رسیدن ما به اهداف است.

“استراتژی” باید در قلب تمامی اقدامات ما باشد. برای تدوین یک استراتژی جامع که اهداف بیزنسی و نیازهای کسب و کار را پوشش و پاسخ دهد نیازمند شناخت دقیق آن کسب و کار است.

ما فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ را با تدوین استراتژی و برنامه ریزی و تهیه پلن آغاز میکنیم قدمی مهم و کلیدی در دیجیتال مارکتینگ است که باید بر اساس شناخت دقیق ماهیت کسب و کار، نوع فعالیت و سرویس ها و خدمات آن انجام شود.

یک استراتژی و برنامه دیجیتال مارکتینگ خوب و کارآمد و بر پایه شناخت باید به تولیدو جمع آوری سرنخ های بازاریابی و نهایتا افزایش فروش منتهی شود.

مردم آنچه که شما عرضه می کنید را نمی خرند، آنها دلیل شما برای عرضه آن را می خرند.

منبع: Simon Sink

رویکرد ما در مشاوره، برنامه ریزی و تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال:

بررسی و ممیزی

ابتدا انالیز عملکرد فعلی از طریق ممیزی های مختلف و همچنین آنالیز رقبا انجام می شود. نتایج این بررسی ها و ممیزی ها پایه ایجاد پلن دیجیتال مارکتینگ شما خواهند بود.

برنامه ریزی

اکنون زمان ایجاد یک برنامه و استراتژی کلی است، برنامه شما نقشه راه آنلاین کسب و کار شماست که شامل استراتژی های تولید سرنخ های بازاریابی و گاها فروش پیشنهاد ماست.

ارائه و اجرا

پیاده سازی و بکارگیری استراتژی ها به کمک ابزارها، زیرساخت ها و روش های مختلف مانند تولید محتوا و … و در ادامه با آموزش و مشاوره و راهنمایی به شما انجام می شود.

اندازه گیری موفقیت

این عنوان بار بسیار بر شانه های ما میگذارد، اما با تعریف و استفاده از KPI ها می توان موفقیت استراتژی تدوین شده مکررا سنجید زیرا بهینه سازی نیز در دنیای دیجیتال  مکررا انجام پذیر است.

برنامه 30 روز آتی بازاریابی دیجیتال کسب و کارتان را دریافت کنید.

دریافت برنامه