بازاریابی شبکه های اجتماعی 

marketing724-social media marketing

به جای همه ی پلتفرم های اجتماعی، چند پلتفرم مناسب برای خود را انتخاب کنید

inc

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی ما طیف وسیعی از راه‌حل‌ها و فعالیت هایی که به طور خاص برای اهداف کسب‌وکار شما طراحی شده است را ارائه می دهد. تیم متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی ما در هر پروژه پس از نیازسنجی بر روی طراحی یک استراتژی ۳۶۰ درجه‌ای کار می‌کنند که به شما در تقویت دسترسی و تعامل، افزایش احساسات مثبت و ایجاد سرنخ های بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی مناسب کسب و کار شما (اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، لینکدین، تلگرام، آپارات، یوتیوب و …) کمک کند.

تدوین تقویم تولید محتوای تعاملی و کمپین ‌های مشتری محور چند کاناله و فراگیر در شبکه های اجتماعی محبوب را به ما بسپارید. شبکه های اجتماعی جایگاهی برای ساخت یک رابطه دو طرفه خوب میان برند و مخاطبان و همچنین بستری برای تبلیغات بهینه و پر بازده است.

شبکه های اجتماعی مدام در حال تغییر و تحول اند، شما هم باید مدام در حال تغییر و یادگیری باشید

inc

رویکردهای ما در بازاریابی شبکه های اجتماعی:

بررسی و تحلیل رقبا

ما تمام پروفایل ‌های شبکه های اجتماعی شما را ارزیابی و پس از آن برای ادامه فعالیت بهینه‌سازی میکنیم؛ و با استفاده از تحلیل وضعیت رقبا اطمینان حاصل می کنیم که هیچ فرصتی برای بهبود عملکرد کلی شما در شبکه های اجتماعی از دست نرفته است.

جوامع آنلاین

مشارکت و تعامل یک معیار مهم برای تعیین موفقیت یک برند آنلاین است. ما استراتژی‌های موثر برای ایجاد تعامل بالاتر و ایجاد شخصیت برند تان در میان جوامع آنلاین را تعریف و اجرا می کنیم.

استراتژی

استراتژی ما برای حضور کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی با توجه به فاکتورهایی مانند اهداف تجاری، گروه خدماتی  و دسته بندی صنعت فعالیت، مخاطبان هدف و آنالیز رقبا، پیشنهاد می شود و با ادغام اهداف تجاری شما با استراتژی‌های ارگانیک و غیر ارگانیک.

اندازه گیری و بهینه سازی

ما همواره تلاش‌های بازاریابی شبکه های اجتماعی شما را برای اجتناب از هر گونه شکاف در اجرا استراتژی ها و بهبود عملکرد اندازه‌گیری، تحلیل و بهینه‌سازی  می کنیم.

کمپین های تبلیغاتی

اقدامات ما در بازاریابی شبکه های اجتماعی از طریق کمپین هایی که برای برندآگاهی یا… طراحی شده‌اند، گسترش پیدا می کند. انتقال و همه گیری پیام برند توسط اینفلوئنسرها انجام می شود. همچنین بازدید ارگانیک و تعامل بیشتر برای برند شما خواهند داشت.

خدمات مشتریان

ما یک مکانیزم مانیتورینگ و پاسخگویی ۷ * ۲۴ دقیق و فرآیند محور برای پیگیری تمام مکالمات در پیرامون برند شما را طراحی می‌کنیم. ما به دنبال راه‌حل‌های سریع و حذف محتوای نامناسب هستیم.

نرخ تعامل صفحه من چقدر است؟

question