طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری

marketing724-UI and UX design

مشتریان شما انتظار دارند که محصولات و خدمات شما دوستانه، جذاب و برای استفاده راحت باشند. طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری روش انجام این کار یعنی جلب رضایت کاربران در استفاده و کار با محصول یا خدمت است.
طراحی رابط کاربری (UI) با ظاهر، احساس، ارائه و تعامل محصول ارتباط دارد. و طراحی تجربه کاربری (UX) فعل و انفعال متقابل و تعامل کاربر با سیستم را با استفاده از تحقیقات مبتنی بر شواهد پیاده سازی و بهینه می‌کند.

بالای 60 درصد از کاربران پس از مواجه با وبسایت یک کسب و کار که نمایش موبایل خوبی ندارد، هرگز ان بیزنس را به دیگران توصیه نمی کنند.

impactbnd, 2018

در مورد وبسایت هایی که بارها به آن ها مراجعه کردید فکر کنید، چه چیز ان ها باعث این مراجعه دوباره و استفاده مجدد از ان ها شده است؟ طراحی ساده و جذاب یا راحتی در استفاده از آن ها؟
بهینه سازی وبسایت و اپلیکیشن ها با استفاده از دانش و هنر طراحی تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری UI / UX ، یک مزیت رقابتی نسبت به رقبای شما به حساب می آید. به علاوه این مزیت رفته رفته به یک الزام در طراحی یک پایگاه آنلاین تبدیل شده است. با استفاده از این روش احتمال تعامل کابران بسیار افزایش می یابد.

خدمات طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری ما در مارکتینگ 724:

تقسیم بندی کاربران (Segmentation)
تعریف روندها و جریان‌های کاربری (Workflow)
طراحی Wireframe
«تست» تجربه کاربری
بهینه سازی

تدوین استراتژی طراحی
تحقیقات بازار
شناخت مخاطب (کاربر پژوهی)
بررسی اهداف
تعریف پرسونای مخاطب

5 پیشنهاد برای بهبود تجربه کاربری سایت یا اپلیکیشن شما

دیدن پیشنهادات
question