طراحی هویت بصری برند

هویت برند شما باید بر بدنه‌ی فعالیت‌هایی که کسب‌وکارتان انجام می‌دهد، حک شود.
marketing724-visual identity design

هویت بصری، نماد کسب‌وکار شما

هویت بصری برند هر کسب‌وکار نشان‌دهنده‌ی شخصیت سازمانی و بیان‌گر فرهنگ و ارزش برند است. این هویت بصری است که پیام اصلی برند را به مخاطب منتقل می‌کند. مشتری با دریافت این پیام می‌فهمد کسب‌وکارتان در فضای بازار چطور عمل می‌کند. آوازه و اعتبار کسب‌وکار به‌کمک هویت بصری، تکمیل و تقویت می‌شود.

۹۰٪ از اطلاعاتی که با آنها سروکار داریم، به‌صورت تصویری در ذهن ما ثبت و ضبط می‌شوند.

منبع: brafton, 2018

هر فعالیتی در هر حوزه‌ای داشته باشید، هویت بصری مختص خودتان را نیاز دارید. هویت بصری، زبانی منحصربه‌فرد و یگانه است که باجسارت و شفافیت، هویت سازمانی شما را در تمام کارها و فعالیت‌هایتان نشان می‌دهد.

هویت بصری برند، عناصر و اجزای متعددی (مانند نام برند، لوگو، استایل و سایر عناصر بصری دیگر) دارد و برای هر کسب‌وکار، عناصر هویت برند متفاوتی نیاز است و باید به‌طور جداگانه نیازسنجی شود.

طراحی هویت برند برای کسب‌وکار شما، یکی دیگر از خدمات مارکتینگ ۷۲۴ در حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال است. ما ابتدا عناصر هویت بصری موردنیاز کسب‌وکار شما را به‌طور اختصاصی مشخص و سپس این عناصر را برایتان طراحی و آماده می‌کنیم.

چرا طراحی هویت بصری با مارکتینگ ۷۲۴؟

چون ما با کسب‌وکارهای متنوع و زیادی سروکار داریم. برای طراحی سایت هر برند، ما نیازمند اطلاعات کاملی درباره‌ی هویت برند آن کسب‌وکار هستیم؛ بنابراین درباره‌ی هویت برند مطالعه می‌کنیم. سپس این هویت مشخص شده را به گرافیست خلاق و حرفه‌ای می‌سپاریم تا ازنظر بصری بهترین شکل و ظاهر ممکن را برای آن برند ایجاد کند.

یکی دیگر از مزایای سپردن کار طراحی هویت بصری‌تان به مارکتینگ۷۲۴ این است که برنامه ریزی‌های زمانی آن باتوجه به پیشبرد سایر خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم، صورت می‌گیرد. این موضوع به سرعت بخشیدن به روند کار و تسریع در زمان تحویل محصول نهایی، کمک شایانی می‌کند. علاوه بر آن به‌دلیل تناسب هویت بصری طراحی‌شده با فضای دیجیتال، یکپارچگی و هماهنگی بیشتری بین عناصر هویت بصری و طراحی ظاهری وب‌سایت به‌چشم می‌خورد.

برای طی کردن مراحل طراحی هویت بصری کسب‌وکار خود، ازطریق فرم صفحه‌ی تماس با ما یا اطلاعات موجود در این صفحه، با ما در تماس باشید.

خدمات طراحی هویت بصری در مارکتینگ 724:

طراحی گرافیک وبسایت
طراحی گرافیک اپلیکیشن
طراحی تبلیغات محیطی
Copywriting
عکاسی
ساخت ویدیو و تیزر
ساخت استاپ موشن

طراحی گرافیک
طراحی لوگو
پالت های رنگ
تایپوگرافی
طراحی آیکن
تصویر سازی
ست هویت بصری

تدوین استراتژی طراحی
تحقیقات بازار
بررسی اهداف و ارزش ها
پرسونای مخاطب
استراتژی محتوای بصری
نامگذاری
تگ لاین

آیا هویت بصری کسب‌وکار شما با فضای دیجیتال هماهنگ شده است؟

ارزیابی کارشناسی (به‌زودی)
question