طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

پتانسیل ورود به بازارهای جدید را بشناسید و آن‌را به حداکثر برسانید
marketing724-web-and-app-design

داشتن وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل مهم‌ترین راه ارتباطی شما با مخاطبتان در دنیای آنلاین است. جایی که شما حضور فیزیکی ندارید تا مخاطب را با کلام مستقیم و ارائه‌ی توانایی‌های خود ترغیب به خرید کنید. اما مخاطب شما زمان زیادی را در آنجا صرف می‌کند. پس بهتر است ازطریق وب‌سایت و اپلیکیشن اختصاصی، خودتان را در این فضا به او معرفی کنید.

علاوه بر معرفی خود به مخاطب، ایجاد تجربه‌ی خرید فرح‌بخش و سودآوری که به واکنش و تعامل کاربر منتهی شود و به او احساس ارزشمندی بدهد، در چرخه‌ی فروش کسب‌وکارتان حیاتی است. همچنین ایجاد احساس اعتماد به‌نفس، احترام و توجه به مخاطب، او را توانمند می‌سازد، به نیازهایش توجه می‌کند و قدرت تصمیم‌گیری را به او واگذار می‌کند.

نرخ تبدیل وب‌سایت شما با طراحی رابط کاربری خوب و کارآمد می‌تواند دو برابر شود.

منبع: Forrester, 2018

 داشتن سایت و اپلیکیشن به‌تنهایی کاری برای کسب‌وکارتان انجام نمی‌دهد، آنچه که امروز مورد توجه و نیاز است “نتایج حاصل از فعالیت های آنلاین” است.

شاید طراحی سایت کار ساده‌ای به‌نظر بیاید و هرکس بتواند با دانشو اطلاعات اندک وب‌سایتی برای خود راه‌اندازی کند. اما ایجاد یک بستر مناسب برای تاسیس پایه های شعبه آنلاین کسب و کار که منجر به یک تجربه خوب خرید و برانگیزاندن مخاطب برای تعامل و واکنش آنان شود کار راحتی نیست.

حضور شایسته و صحیح و اصولی کسب و کارها در فضای آنلاین یکی از فاکتورهای تصمیم گیری و اعتبارسنجی برای مشتریان است و همچنین می تواند منجر به حصول سرنخ های بازاریابی با کیفیت و بازخوردهای نتیجه بخش شود.

طراحی وبسایت با در نظر داشتن نوع مخاطبان، نیازمندی ها و دغدغه های آنان رویکرد ما در طراحی مهمترین پایگاه کسب و کار شما در فضای آنلاین است.

تمرکز کردن بر جنبه های تجربه کاربری، بهینه بودن برای موتورهای جستجو، سادگی در استفاده و تمامی جزئیات لازم فنی تنها چند مورد از تمامی الزامات و نیازمندی های یک وبسایت است که برای حضور در بازار رقابتی آنلاین این روزها و اجرای اقدامات بازاریابی دیجیتال طراحی می شود.

67% از زمان دیجیتال از طریق موبایل سپری میشود.

منبع: hubspot, 2018

خدمات طراحی وب و اپلیکیشن در مارکتینگ724

بهینه سازی دیجیتال
ارزیابی عملکرد و امنیت
آماده سازی و ارائه
بازبینی و باز طراحی سایت

تحقیق و برنامه ریزی
طراحی وایرفریم (با رعایت اصول UX)
طراحی گرافیک سایت
برنامه نویسی و اجرا

ورکشاپ 8 راهکار موثر در بازاریابی دیجیتال

جزییات ورکشاپ
question