طراحی وبسایت و اپلیکیشن موبایل

پتانسیل ورود به بازارهای جدید را به حداکثر برسانید
marketing724-web-and-app-design

در فضای آنلاین، طراحی وبسایت یا اپلیکیشن موبایل مهمترین راه ارتباطی شما با مخاطبان تان است. جایی که شما حضور فیزیکی ندارید تا مخاطب را با کلام و ارائه توانایی های خود ترغیب به خرید کنید.

پس ایجاد یک تجربه خرید خوب برای مخاطب که به واکنش و تعامل او منتهی شود و به وی احساس ارزشمندی بدهد بسیار حیاتی خواهد بود.

بهترین روش بازاریابی، به مشتری و مخاطب خود احساس اعتماد بنفس، احترام و توجه می دهد، او را توانمند می سازد، به نیازهایش توجه می کند و قدرت تصمیمی گیری را  به او واگذار می کند.

نرخ تبدیل وبسایت شما با یک طراحی رابط کاربری خوب و کارآمد میتواند دو برابر شود.

Forrester, 2018

 کسب و کار شما در فضای آنلاین به چیزی بیشتر از یک وبسایت نیاز دارد، آنچه که امروز مورد توجه و نیاز است “نتایج حاصل از فعالیت های آنلاین” هستند.

امروزه تقریبا هر کسی می تواند یک وبسایت ایجاد کند، اما ایجاد یک بستر مناسب برای تاسیس پایه های شعبه آنلاین کسب و کار که منجر به یک تجربه خوب خرید و برانگیزاندن مخاطب برای تعامل و واکنش آنان شود کار ساده ای نیست.

حضور شایسته و صحیح و اصولی کسب و کارها در فضای آنلاین یکی از فاکتورهای تصمیم گیری و اعتبارسنجی برای مشتریان است و همچنین می تواند منجر به حصول سرنخ های بازاریابی با کیفیت و بازخوردهای نتیجه بخش شود.

طراحی وبسایت با در نظر داشتن نوع مخاطبان، نیازمندی ها و دغدغه های آنان رویکرد ما در طراحی مهمترین پایگاه کسب و کار شما در فضای آنلاین است.

تمرکز کردن بر جنبه های تجربه کاربری، بهینه بودن برای موتورهای جستجو، سادگی در استفاده و تمامی جزئیات لازم فنی تنها چند مورد از تمامی الزامات و نیازمندی های یک وبسایت است که برای حضور در بازار رقابتی آنلاین این روزها و اجرای اقدامات بازاریابی دیجیتال طراحی می شود.

67% از زمان دیجیتال از طریق موبایل سپری میشود.

hubspot, 2018

خدمات طراحی وب و اپلیکیشن در مارکتینگ724

تحقیق و برنامه ریزی

نقاط بحرانی در موفقیت یک پروژه همگی از مرحله تدوین استراتژی آغاز می شوند. موفقیت طراحی را ما از جلسات بارش فکری، ایده پردازی و دست یافتن به فهم عمیقی از هر کسب و کار شروع می کنیم؛ و پس از آن با در نظر داشتن الزامات تکنیکی، برنامه ای اجرایی برای پشتیبانی از استراتژی مارکتینگ تعریف میکنیم.

بهینه سازی دیجیتال

بهینه سازی وبسایت از آن اقدامات کلیدی است که به سرعت و عملکرد بهتر وبسایت کمک می کند و همچنین بر نتایج جستجو و سئو موثر است. سرعت لود سایت همچنان یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری مخاطبان و موتورهای جستجو است،.

طراحی وایرفریم

زمانی که نکات کلیدی و الزامات طراحی بصری وبسایت با توجه به اقدامات فاز تحقیق و برنامه ریزی بدست آمد، فاز طراحی وایرفریم با هدف رساندن پیام برند و برآوردن اهداف برند اجرا می شود؛ تجربه کاربری نیز در میان طراحی لی اوت و پیاده سازی های بصری در این بخش از طراحی لحاظ می شود.

ارزیابی عملکرد و امنیت

پس از لانچ وبسایت، نوبت به ارزیابی عملکرد وبسایت و تست های امنیت وبسایت بر روی بستر آنلاین می رسد که از مهمترین فازها است. همچنین بازبینی موارد ابتدایی و زیرساختی سئو که در طراحی در نظر گرفته شده اند.

برنامه نویسی و اجرا

فاز برنامه نویسی و پیاده سازی زیرساخت وبسایت با توجه به ساختار بدست آمده از دو فاز قبلی، به هسته های کوچکتر مبتنی بر خروجی تقسیم می شود. اجرای پروسه پیاده سازی همواره با در نظر گرفتن نیازهای هر پروژه و با رویکرد تامین نیازمندی‌های استراتژی دیجیتال مارکتینگ آن پروژه انجام می شود.

آماده سازی و ارائه

با اتمام فاز تست، وارد مرحله آماده‌سازی می شویم، جایی که در آن تمام جنبه‌های پروژه از جمله تمام فرآیندها و عملکرد آن ها را نهایی می‌کنیم . این مرحله جایگاهی است که آخرین نشانه ها را از مشتریان می‌گیریم .

ورکشاپ 8 راهکار موثر در بازاریابی دیجیتال